Expedice Lofoty

2016

Meoris Watch Team se zúčastnil mezinárodní skialpové expedice Lofoty.

Meoris Watch Team se zúčastnil mezinárodní skialpové expedice Lofoty. Meoris Watch Team se zúčastnil mezinárodní skialpové expedice Lofoty.  Meoris Watch Team se zúčastnil mezinárodní skialpové expedice Lofoty. Meoris Watch Team se zúčastnil mezinárodní skialpové expedice Lofoty

Souostroví Lofoty je jedním z nejoblíbenějších míst v Norsku, National Geographic je považuje za třetí nejpřitažlivější ostrovy na světě a my s tím jedině souhlasíme! Uchvátí Vás zde široké a dlouhé pláně klesající k mořské hladině, krásná nedotčená krajina, roztomilé rybářské vesničky a chatky, polární záře, … vše, co je potřeba k této severské Expedici.

lofoty2

Exotika

Na Lofoty se jezdíme prakticky jen a pouze kvůli dvěma věcem. Možnost sjezdů až k samotnému oceánu a výhledy, které doslova berou dech!

Lesy nebo pláně?

I když jsou sjezdy převážně z nadmořské výšky 700 m n.m. do 0 m n.m. s lesy se zde prakticky nesetkáte.

Powder

Kvůli powderu se sem jednoduše nejezdí. Počasí se zde mění doslova z hodiny na hodinu. Díky přítomností Golfského proudu tu je dokonce v průměru tepleji než u nás v České republice. A tak je zapotřebí počítat s tím, že může klidně během jednoho dne sněžit, pršet, vát silný vítr i být naprosto slunečno.

Vybavení

Vzhledem k extrémním výkyvům počasí je kladen i extrémní důraz na kvalitu vašeho vybavení. Celá expedice byla navíc vybavena novými modely hodinek Meoris Extreme.

prodejny

sledujte nás

FACEBOOK   /   YOUTUBE   /   INSTAGRAM

0